Pedagogové

 

Mgr. Zuzana Dolinayzuzana

Zuzku to od malička táhlo k přírodě, takže není překvapením, že na Masarykově univerzitě vystudovala odbornou zoologii. Během studia se však nevěnovala jenom vědě, ale taky dětem, a to jako externí pedagog na Lipce, kde už pátým rokem učí dopolední ekologické výukové programy, organizuje tábory a pomáhá s akcemi pro veřejnost.

Práce s dětmi ji velmi naplňuje a inspiruje, takže si vzdělání doplnila o obor učitelství biologie pro střední školy. Absolvovala také akreditovaný kurz pedagoga volného času, aktivně se zajímá o alternativní pedagogické směry a respektující komunikaci.

Ve volném čase ráda cestuje a zúčastnila se mnoha vědeckých i nevědeckých expedic do Latinské Ameriky, jihovýchodní Asie nebo třeba na Špicberky. Na cestách jí dělá společnost fotoaparát a spolu s manželem Matejem se věnují projektu Living Zoology, který má za cíl pomocí fotografií, videí, přednášek a programů pro děti popularizovat zoologii a přiblížit veřejnosti svět zvířat a ochranu přírody.

 

Mgr. Jiří Vinklářjirka
S Jirkou se budou děti potkávat od pondělka do čtvrtka. Rád jim pomáhá v poznávání přírody, vypráví pohádky, s chutí vymýšlí i hraje různé hry a zahraje i na kytaru.

Vystudoval učitelství matematiky a biologie pro střední školy na Přírodovědecké fakultě MU, v průběhu studia však tíhl stále k mladším a mladším žákům, až zjistil, že mu nejvíce vyhovuje spolupráce s předškolními dětmi, na nichž obdivuje jejich fantazii, bezprostřednost, touhu poznávat nové věci a hlavně chuť si hrát.

 

Kontakt pro rodiče

Mgr. Zuzana Dolinay
medlanka@frankbold.org
606 961 232

 

Ředitelka

Mgr. Šárka Nezhybová
sarka.nezhybova@frankbold.org
734 440 600

 

Facebook