Pedagogové

 

Mgr. Zuzana Dolinayzuzana

Zuzka se dětem věnuje vždy celé pondělí a středu a v úterý a pátek od 8 do 13 hodin.

Vystudovala na MU odbornou zoologii a už během studia se kromě vědy věnovala dětem, a to jako externí pedagog na Lipce, kde už šestým rokem učí dopolední ekologické výukové programy, organizuje tábory a pomáhá s akcemi pro veřejnost.

Práce s dětmi ji velmi naplňuje a inspiruje, takže si vzdělání doplnila o obor učitelství biologie pro střední školy. Absolvovala také akreditovaný kurz pedagoga volného času, zdravotnický kurz a aktivně se zajímá o alternativní pedagogické směry a respektující komunikaci.

Ve volném čase ráda cestuje a zúčastnila se mnoha vědeckých i nevědeckých expedic do Latinské Ameriky, jihovýchodní Asie nebo třeba na Špicberky. Na cestách jí dělá společnost fotoaparát a spolu s manželem Matejem se věnují projektu Living Zoology, který má za cíl pomocí fotografií, videí, přednášek a programů pro děti popularizovat zoologii a přiblížit veřejnosti svět zvířat a ochranu přírody.

 

Mgr. Jiří Vinklářjirka

S Jirkou se budou děti potkávat od pondělka do čtvrtka. Rád jim pomáhá v poznávání přírody, vypráví pohádky, s chutí vymýšlí i hraje různé hry a zahraje i na kytaru.

Vystudoval učitelství matematiky a biologie pro střední školy na Přírodovědecké fakultě MU, v průběhu studia však tíhl stále
k mladším žákům, až zjistil, že mu nejvíce vyhovuje spolupráce
s předškolními dětmi, na nichž obdivuje jejich fantazii, bezprostřednost, touhu poznávat nové věci a hlavně chuť si hrát.

V rámci dalšího vzdělávání Jirka absolvoval akreditovaný zdravotnický kurz.

 

Veronika Vaňousová

Verča působí v Medlánce jako asistentka pedagoga a s dětmi tráví čás každé úterý a pátek od 11 do 16 hodin.

Má vystudovanou Církevní střední zdravotnickou školu v Brně, a protože vždy ráda pracovala s dětmi, rozhodla se jim věnovat více. Už třetím rokem vede Lidové a moderní tanečky pro děti od 3 do 6 let v Medlánkách a od minulého roku také v Bystrci.

Kromě asistentky v Medlánce pracuje i jako učitelka v miniškolce Rosničce. Na dětech se jí líbí jejich kreativita, fantazie a nadšení z čehokoliv nového co se dozví, naučí nebo poznají.

 

Bc. Petra Pavlusíková

S Peťou se děti potkávají vždy celý čtvrtek a pátek. 

Vystudovala Pedagogické asistentství pro ZŠ a nyní studuje navazující magisterský program Učitelství pro ZŠ. Během bakalářského studia pracovala v Jesličkách a miniškolce Betynka, kde se starala o děti od půl roku. 

Práce s dětmi ji velmi baví. Ráda s nimi cvičí a hraje pohybové hry. S oblibou se s dětmi věnuje výtvarným a kreativním činnostem. Ráda tvoří z přírodních materiálů, dřeva nebo papíru. 
Na dětech obdivuje jejich zvídavost, kreativitu, upřímnost a radost z malých i velkých úspěchů. 

 

Anna Schwarzová

Anička bude od září působit jako průvodkyně Klubíku pro rodiče s dětmi, který bude v Medlánce fungovat každé úterý dopoledne. Společně bude s dětmi a jejich rodiči trávit většinu času venku, kde budou poznávat přírodu, nové kamarády, tvořit, zpívat, malovat, hrát si, cvičit, smát se a mnoho dalšího.

Vystudovala zahradní a krajinářskou architekturu
na Mendelově univerzitě v Brně, momentálně je ale nejvíce máma na mateřské dovolené. Čas a práce s dětmi ji moc baví a naplňuje. Ráda s dětmi tvoří a nechává se vtahovat do jejich úžasného světa.

 

Kontakt pro rodiče

Mgr. Zuzana Dolinay
medlanka@frankbold.org
606 961 232

 

Ředitelka

Mgr. Šárka Nezhybová
sarka.nezhybova@frankbold.org
734 440 600

 

Facebook