Vedení a koordinace

Mgr. Šárka Nezhybová – zakladatelka spolku Frank Bold Kids, školky Sýkorky a Medlánky

Vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor Informační věda a knihovnictví. Svoji „kariéru“ započala v roce 2004 v  Ekologickém právním servisu (nyní Frank Bold) jako organizační ředitelka.

Po 4 letech odešla na mateřskou dovolenou s první dcerou Bětuškou a dále pracovala jako manažerka projektu „Slaďování rodinného a pracovního života“, v rámci kterého vznikla v roce 2011 Lesní mateřská škola Sýkorka. V roce 2012 se jí narodil syn Ondřej a 2013 syn Karel. V roce 2016 založila lesní klub Medlánka.

Šárka ráda chodí do přírody, po horách, na čundry, túry, ráda plave a jezdí na vodu, lyžuje, hraje amatérské divadlo, čte, navštěvuje divadla a spojuje lidi, kteří mají zájem dělat něco pro společnost.
Šárku můžete kontaktovat emailem na sarka.nezhybova@frankbold.org .

Mgr. Marek Boček

Marek se v obou školkách stará o podávání grantových žádostí a realizování těch úspěšných. Kromě toho má na starosti podporu týmu pedagogů – svolává a řídí porady, domlouvá kurzy a školení pro pedagogy a koordinuje evaluaci. V poslední době ho nejvíc zaměstnává splnění standardů Asociace letních mateřských škol, díky kterému bude Sýkorka certifikovanou lesní školkou.

Ing. Věra Tomanová

Má na starosti ekonomické záležitosti školky. Můžete ji kontaktovat na mailu tomanova.ucetnictvi@gmail.com, nebo na telefonu 734 202 658.

Bc. Martina Kopalová

Martina je PR asistentka Medlánky i Sýkorky. Organizuje účast na kulturních akcích, stará se o webové stránky, sociální sítě a veškerou fotodokumentaci. K dispozici je na telefonu 608 640 809 a na emailu kopalova.m@email.cz.

Kontakt pro rodiče

Mgr. Zuzana Dolinay
medlanka@frankbold.org
606 961 232

 

Ředitelka

Mgr. Šárka Nezhybová
sarka.nezhybova@frankbold.org
734 440 600

 

Facebook