Vedení a koordinace

Mgr. Šárka Nekudová- zakladatelka spolku Frank Bold Kids, školky Sýkorky a Medlánky

Vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor Informační věda a knihovnictví. Svoji „kariéru“ započala v roce 2004 v  Ekologickém právním servisu (nyní Frank Bold) jako organizační ředitelka.

Po 4 letech odešla na mateřskou dovolenou s první dcerou Bětuškou a dále pracovala jako manažerka projektu „Slaďování rodinného a pracovního života“, v rámci kterého vznikla v roce 2011 Lesní mateřská škola Sýkorka. V roce 2012 se jí narodil syn Ondřej a 2013 syn Karel. V roce 2016 založila lesní klub Medlánka a na jaře 2018 se stala členkou Rady Asociace lesních MŠ.

Šárka ráda chodí do přírody, po horách, na čundry, túry, ráda plave a jezdí na vodu, lyžuje, hraje amatérské divadlo, čte, navštěvuje divadla a spojuje lidi, kteří mají zájem dělat něco pro společnost.
Šárku můžete kontaktovat emailem na sarka.nezhybova@frankbold.org .

Ing. Věra Tomanová

Má na starosti ekonomické záležitosti školky. Můžete ji kontaktovat na mailu tomanova.ucetnictvi@gmail.com, nebo na telefonu 734 202 658.

Bc. Martina Kopalová

Martina je PR asistentka Medlánky i Sýkorky. Organizuje účast na kulturních akcích, stará se o webové stránky, sociální sítě a veškerou fotodokumentaci. K dispozici je na telefonu 608 640 809 a na emailu kopalova.m@email.cz.

Kontakt pro rodiče

Mgr. Zuzana Dolinay
medlanka@frankbold.org
606 961 232

 

Ředitelka

Mgr. Šárka Nekudová
sarka.nezhybova@frankbold.org
734 440 600

 

Facebook