Lesní klubík

Dopolední environmentální kroužek s programem na Medláneckých kopcích zakončený obědem v Lesním klubu Medlánka.

Klubík pro rodiče s dětmi fungoval s půlroční pauzou od října 2016 nejprve pod vedením našeho pedagoga Jirky Vinkláře, poté s průvodkyní Aničkou Kekelákovou. Nabízí výbornou přípravu pro vstup do školky mladším dětem a zároveň poskytuje jejich rodičům možnost vzájemně se poznat. Díky společné docházce dítěte s rodičem je překonána hlavní bariéra institucionalizace v podobě odloučení od rodiče. Dítě tak má možnost plynule si zvykat na nové prostředí, ostatní děti a také dalšího dospělého, průvodce Klubíku.

Věková kategorie: Pro děti kolem 1,5-3 let
Malá skupinka cca osmi až dvanácti dětí.

Kdy? Úterý 9-12 (13) hodin od 18.9.2018
Začínáme 18.9.2018 v Medláneckém parku u broukoviště (horní část parku vedle pole, kde je informační tabule o broucích). Končíme 18.12.2018.

Průvodkyně: Anna Schwarzová, kontaktovat ji můžete na emailu: anna.vyslouzilova@gmail.com nebo tel.: 607 243 161. Průvodkyně s sebou nosí příruční lékárničku a pedagogické pomůcky.

S sebou: dítě má batůžek s pitím a svačinou, pláštěnkou, náhradním spodním prádlem a kapesníčky. Pokud rodič s dítětem obědvá, je potřeba mít vlastní nádobí (ešus) a lžíci.

Oblečení: doporučujeme přizpůsobit se počasí a dopolednímu pobytu v přírodě.

Oběd: možnost zajištění oběda od Veg8Café
Cena oběda: 50 Kč za dětskou porci, 100 Kč za dospěláckou porci.
Je možné objednat porci i pro sourozence.

Cena Klubíku: 180 Kč za dopoledne

Cena za pololetí je: 2.520 Kč bez stravy (jedná se o 14 úterků)

V případě nástupu v polovině pololetí se platí poměrná část se sazbou 180 Kč/den, nutno uvést do poznámky ve formuláři na webu, od kdy dítě nastupuje.

Obědy i docházku je možné zaplatit v jedné platbě. Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte jméno dítěte, jako variabilní symbol uveďte 5555.

Účet Frank Bold Kids z. s.: 2400137996/2010 (FIO banka).

Za absence (i omluvené) se peníze nevrací.

Omluvy a odhlašování obědů probíhají na webu v tabulce docházky, na niž posílá průvodkyně přístup emailem. Stejně tak odkaz na jídelníček.

Za obědy omluvené dle pravidel se peníze vrací (vyúčtování v průběhu ledna 2019). V případě změny docházky, prosím, pošlete sms Aničce na tel.: 607 243 161 den předem do 20 hod., v případě odhlášení dítěte až ráno pošlete sms do 7:30 hod.

V případě absence průvodkyně se domluví náhrada v jiný den. Pokud nebude náhrada v jiný den možná, za zmeškaný den se peníze vrátí na účet rodiče.

Odkaz na elektronický přihlašovací formulář zde.
Po odeslání formuláře Vás budeme co nejdříve kontaktovat, děkujeme
za projevený zájem o Klubík.

Přihláška ke stažení – vyplněnou prosím přineste na první hodinu Klubíku:

Přihláška do Klubíku

Těšíme se na Vás!

 

Kontakt pro rodiče

Mgr. Zuzana Dolinay
medlanka@frankbold.org
606 961 232

 

Ředitelka

Mgr. Šárka Nezhybová
sarka.nezhybova@frankbold.org
734 440 600

 

Facebook